Înlătură notificare
Bun venit pe comunitatea noastră.
Te rugăm să te înregistrezi şi/sau să te loghezi pentru a putea posta.

[PROPUNERE] Drop NEMERE/RAZADOR

Discuție în 'Propune o sugestie' creată de chrisbrazzer, 10 Ian 2021.

Watchers:
Acest subiect este urmărit de 1 membri.
  1. chrisbrazzer

chrisbrazzer Membru nou
    Membru Albion

Subiecte:
    2
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    0
    N. Caracter:
    BRAZZER
    Breaslă:
    ENEMY
    Referral:
    Google
    Astazi am facut un run in dungeonul razador cu inca cineva, dupa cam 15 minute de alergatura timp in care la level 99 si eu si colegul am murit de 2-3 ori, intr-un sfarsit am ajuns la boss, l-am omorat iar dropul a fost cam ceva de genul: 2 scoici, 1 sigiliu pet porcusor, 10 carti biolog, 1 permis intrare razador. Asadar propun marirea dropului in dungeonurile razador si nemere pentru ca nu este echilibru, daca farmam acele 15 minute in mapa beta la metine as fii avut minim 500kk minim worth of stones, 100-200 scoici, cufere luna plina, carti biolog, coins etc.

Datorita monotoniei farmatului la metine ar fii ok sa mai poti face farm si in aceste dungeonuri dar in care din pacate nu este rentabil, sa nu mai zic ca fiecare are inventarul plin de permise pentru nemere si razador minim 5 stackuri de cate 200buc.
    Iar pentru faptul ca run-ul se face in minim 2 oameni dropul ar trebuii sa fie marit fata de echivalentul timpului de farm la metine pentru ca atunci cand se imparte reward-ul sa fie toata lumea multumita.
    Multumesc pentru atentie!

l.e. scoase daca este posibil itemele inutile din drop de genul [Sosete Craciun]

#1 chrisbrazzer, 10 Ian 2021
    Ultima editare: 10 Ian 2021

Distribuie pagina asta