Înlătură notificare
Bun venit pe comunitatea noastră.
Te rugăm să te înregistrezi şi/sau să te loghezi pentru a putea posta.

Rezolvat Armuri item shop

Discuție în 'Pune o întrebare' creată de secando, 29 Ian 2020.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Watchers:
Acest subiect este urmărit de 1 membri.
  1. secando

secando Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    7
    Aprecieri primite:
    14
    Aprecieri oferite:
    52
    N. Caracter:
    Unkown
    Breaslă:
    Legacy
    Referral:
    Google
    De ce nu poți pune pe otel toate bns care întra în joc?
    Gen ai absorbție pv în loc de reflexie, în chat se discuta la un moment dat despre premiile la eventuri și ca sunt prea mici, ia @[SGA]qWizzip ☺ spune-ai ca cei care nu au posibilitate de donat strâng MD, ce poți cumpăra cu MD de pe site?
    Sa fim seriosi acum, nici măcar la pachet nu poți bns armura cum vrea cucu tău (cu ce bns intra si în joc ma refer), acum vine întrebarea mea, de ce?
    Vreau sa îmi iau o armura cu MD-urile câștigate la eventuri sau cu MD-urile obținute prin alte moduri, de ce as lua-o dacă nu pot baga ce vreau pe ea? :)

Trimis de pe un telefon mobil
  2. qWizzip ☺

qWizzip ☺
    Fondator
    Membru personal

Subiecte:
    405
    Aprecieri primite:
    485
    Aprecieri oferite:
    69
    N. Caracter:
    [SGA]qWizzip
    Breaslă:
    Metin2Albion
    Nu vreau să fiu răutăcios, dar tu ai gândit ce prostie ai scris acolo?
    Nu m-aş mira să te duci la magazin şi să te cerţi cu vânzătorul/vânzătoarea pe motivul că: De ce are cipsuri cu sare, când tu vrei cu caşcaval.

Aşa şi aici, poţi cumpăra ce avem noi acolo, dacă nu avem acel produs cu acel bonus, NU ÎL CUMPĂRA.
    În schimb, poţi cumpăra altceva.
    Oameni buni, tu ca non-donator, primeşti aceleaşi monede ca şi un donator. E normal să nu le primeşti într-o cantitate mare, pentru că E LOGIC.

3. secando

secando Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    7
    Aprecieri primite:
    14
    Aprecieri oferite:
    52
    N. Caracter:
    Unkown
    Breaslă:
    Legacy
    Referral:
    Google
    Secțiunea în care am postat e corecta, întrebarea a fost simpla... De ce nu întra și pe site acel bns, nu m-am certat cu nimeni, nu am făcut Tam, Tam... Doar întreb de curiozitate pentru ca pentru mine e vital acel bns, pe când absorbtia pv nu ma ajuta cu nimic. :)
    Nu are treaba ca are cipsuri cu sare și eu vreau cu cașcaval, pentru ca suntem în punctu în care întreb de ce nu aduce sau când aduce, dacă înțelegi unde bat...

Trimis de pe un telefon mobil
  4. qWizzip ☺

qWizzip ☺
    Fondator
    Membru personal

Subiecte:
    405
    Aprecieri primite:
    485
    Aprecieri oferite:
    69
    N. Caracter:
    [SGA]qWizzip
    Breaslă:
    Metin2Albion
    Îţi răspuns altfel:
    Nu cumpăra un "produs" dacă nu este pe gustul tău.
    Pentru că nu intră, înainte aveam itemele bonusate gata, nu puteai să alegi ce bonusuri să fie, pur şi simplu cumpărai acele iteme cu bonusurile fixe. (setate de noi deja). Cu timpul am făcut update şi v-am pus la dispoziţie acest sistem în care vă puteţi selecta bonusul dorit DIN ACEA LISTĂ. Dacă acel bonus nu este afişat în acea listă, înseamnă că nu poţi obţine acel item, cu bonusul respectiv din ACEA LISTĂ. Dar asta nu înseamnă că nu îl poţi face în joc.
    Mai degrabă ar fi ceva de genul: Vreau să-mi iau o pungă cu cipsuri din banii câştigaţi, de ce aş lua-o dacă nu e cu caşcaval?

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta